Otázky a odpovědi

Za 8 let užívání koupacího sudu známe odpovědi na otázky, které by měl znát a zvážit každý, kdo přemýšlí o pořízení koupacího sudu na svou zahradu. Jedině tak, bude užívání koupacího sudu komfortní a bude sloužit k maximální spokojenosti všech členů rodiny.

 


 

Jakou velikost koupacího sudu vybrat?

Pro správný výběr velikosti, je potřeba vždy zvážit kolik osob bude koupací sud společně užívat. Příliš velký sud zvyšuje dobu a náklady na ohřev vodní lázně.

Jsou kamna dimenzována podle velikosti koupacího sudu?

ANO. Naše kamna jsou optimalizována podle velikosti sudu a jsou vybavena cirkulačními profily pro zvýšení účinnosti.

Jakou zvolit výšku koupacího sudu?

Vnitřní výška koupacího sudu je velmi důležitá pro komfortní a zdravé užívání. V případě že neměříte méně než 160cm, nemůžeme doporučit koupací sud, jehož výška lázně je nižší než 110cm. Takto nízká vodní lázeň, může být příčinou prochladnutí krční páteře za nízkých venkovních teplot.

Jaký je rozdíl mezi kamny s horním přikládáním a kamny s přikládáním v boku pláště?

Výhoda našich integrovaných kamen proti běžným kamnům, je čistota při obsluze jak během přikládání, tak i při vybírání popela. U kamen s horním přikládáním vždy manipulujete nad vodní hladinou a dochází tak často k jejímu znečištění. U externích kamen hrozí riziko poškození při minusových teplotách.

Je možné vybrat barevný odstín koupacího sudu?

Ano. U našich koupacích sudů je výběr barevného odstínu zdarma u všech variant. V případě, že máte požadavek také na výrobce povrchové úpravy (např. z důvodu již použité v prostoru budoucího umístění) - rádi vyhovíme.